Program
Zajęcia / Sekcje
Jesteśmy na facebooku!
Ważne!
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies.
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w klubie? Podaj swój adres email.
 
O nas

Od momentu powstania t.j. od stycznia 2007 r. rozwijamy się dynamicznie, dostosowując swoją ofertę programową do potrzeb społeczności Gocławia i sąsiadujących dzielnic. Prowadzimy wszechstronną działalność kulturalną i edukacyjno – oświatową, oferując szeroki zakres zajęć dodatkowych dla osób w każdym wieku.

Warsztaty gitarowe
Program artystyczny dla dzieci
Wernisaż wystawy


W Klubie nie tylko proponujemy udział w ciekawych warsztatach i różnorodnych sekcjach, organizujemy też tematyczne koncerty, spotkania z wybitnymi i interesującymi ludźmi, teatrzyki dla dzieci, imprezy plenerowe oraz wypoczynek dla dzieci w ramach miejskiej akcji „Zima w Mieście” i „Lato w Mieście”.


Współpracujemy z instytucjami i stowarzyszeniami propagującymi aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym stolicy i nie tylko. Zajmujemy się też wdrażaniem innowacyjnych projektów z zakresu animacji społeczno – kulturowej, współfinansowanych ze środków funduszy europejskich. Realizujemy je przy współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Koncert plenerowy
Forum historyczne


Szczególnie zależy nam na zaktywizowaniu młodzieży i włączeniu w nasze działania szkół znajdujących się na terenie dzielnicy.
Chcemy propagować wśród młodzieży alternatywne formy spędzania czasu wolnego i jesteśmy otwarci na nowatorskie trendy i wszystkie „szalone” pomysły.


ZAPRASZAMY DO NAS!

Klub Kultury Gocław Filia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy


 

 
Klub Kultury GOCŁAW - Filia Centrum Promocji Kultury
ul. Abrahama 10, wejście od Bora-Komorowskiego przy basenie Wodnik
tel. 22 277 08 10/12, email:
© 2008 Klub Kultury Gocław
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl