Już jest wykaz wydarzeń, które odbędą się w KKG w MAJU!
aby się z nim zapoznać kliknij...
Program
Zajęcia / Sekcje
Jesteśmy na facebooku!
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w klubie? Podaj swój adres email.
 
Plan zajęć na sezon 2017/2018
PONIEDZIAŁEK

Ty też możesz śpiewać 45 min.
instruktor - Anna Ścigalska
lekcje indywidualne
godziny ustalone z uczestnikami

Tai Chi dla dorosłych 1 godz. 15 min.
instruktor - Arkadiusz Gołygowski
08.15 - 09.30 - grupa I
12.45 - 14.00 - grupa II
14.00 - 15.15 - grupa III

Karate Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego
instruktor - Krzysztof Jabłoński
16.00 - 17.00 - grupa I
17.00 - 18.00 - grupa II

Nauka gry na gitarze 1 godz.
instruktor - Maciej Zakrzewski
15.00 - 16.00 - gr. początkująca od 7 lat
16.00 - 17.00 - gr. zaawansowana



WTOREK

Ty też możesz śpiewać 45 min.
instruktor - Anna Ścigalska
lekcje indywidualne
godziny ustalone z uczestnikami

Hopsa - sa! 40 min.
instruktor - Agnieszka Chejak
15.30 - 16.10 - 4 - 6 lat
16.15 - 16.55 - 4 - 6 lat
17.00 - 17.40 - 4 - 6 lat

Taniec ludowy dla dzieci 1 godz.
instruktor - Agnieszka Chejak
17.50 - 18.50 - 6 - 9 lat

Nauka gry w szachy 1 godz.
instruktor - Kamil Juszkowski
16.30 - 17.30 - gr. początkująca od 6,5 lat
17.40 - 18.40 - gr. zaawansowana od 6,5 lat
18.40 - 19.40 - gr. zaawansowana

Karate MKKT Nikobushi 1 godz.
instruktor - Robert Kalman
16.00 - 17.00 - grupa I
17.00 - 18.00 - grupa II

Taniec towarzyski turniejowy FAST STEP
instruktor - Szkoła Tańca Fast-Step
18.10 - 19.10 - 6 - 9 lat

Teatr Muzyczny Paradox 2 godz.
instruktor - Marek Medyński
19.00 - 21.00 - młodzież



ŚRODA

Ty też możesz śpiewać 45 min.
instruktor - Anna Ścigalska
lekcje indywidualne
godziny ustalone z uczestnikami

Tai Chi dla dorosłych 1 godz. 15 min.
instruktor - Arkadiusz Gołygowski
08.15 - 09.30 - grupa I
09.30 - 10.45 - grupa II
10.45 - 12.00 - grupa III

Karate Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego
instruktor - Krzysztof Jabłoński
16.00 - 17.00 - grupa I
17.00 - 18.00 - grupa II

Balet 45 min.
instruktor - Agata Czubak
15.40 - 16.25 nabór - 4-5 lat
16.30 - 17.15 kontynuacja
17.20 - 18.05 kontynuacja

Gimnastyka artystyczna 45 min.
instruktor - Agata Czubak
18.10 - 18.55 od 6,5 lat

Taniec towarzyski turniejowy FAST STEP
instruktor - Szkoła Tańca Fast-Step
18.10 - 19.10 - gr. I
19.10 - 20.10 - gr. II

Plastyka 1 godz.
instruktor - Anna Kossakowska
16.00 - 17.00 - 5-6 lat
17.10 - 18.10 - 7-8 lat
18.20 - 19.20 - 9-11 lat

Aerodance 50+ 1.30 min.
instruktor - Jacek Rembieliński
19.00 - 20.30 - taniec dorośli



CZWARTEK

Nauka gry na pianinie 45 min.
instruktor - Joanna Reszke-Skorupska
lekcje indywidualne
godziny ustalone z uczestnikami

Animacje teatralne 40 min.
z elementami gimnastyki buzi i języka
instruktor - Monika Szymczyk
15.30 - 16.10 - 4,5 - 6,5 lat

Animacje teatralne 40 min.
16.15 - 16.55 - 4,5 - 6,5 lat
17.00 - 17.40 - 4,5 - 6,5 lat

Improwizacje teatralne 1 godz.
instruktor: Monika Szymczyk, Dominik Lubecki
17.50 - 18.50 - od 7 lat

Karate MKKT Nikobushi 1 godz.
instruktor - Robert Kalman
16.00 - 17.00 - grupa I
17.00 - 18.00 - grupa II

Taniec jazzowy 1 godz. 10 min.
instruktor - Marta Ganclerz
18.10 - 19.20 - gr. początkująca 9-13 lat
19.25 - 20.35 - gr. zaawansowana 9-13 lat

Teatr Muzyczny „Paradox” 2 godz.
instruktor - Marek Medyński
19.00 - 21.00 - młodzież



PIĄTEK

Nauka gry na pianinie i keyboardzie 45 min.
instruktor - Olga Romaszko - Niewiadomska
lekcje indywidualne
godziny ustalone z uczestnikami

Smyko – nutki 50 min.
Instruktor – Karolina Błasik
10.00 – 10.50 – 0,5 – 2 lat

Ram-tam-tam 40 min.
instruktor - Katarzyna Kiwior
12.00 - 12.40 - 2 - 3,5 roku

Zespół wokalny Funky Voices 1 godz. 30 min.
Instruktor – Karolina Błasik
15.00 – 16.30 – od 6 lat

Balet 45 min.
instruktor - Agata Czubak
16.00 - 16.45 nabór - 5,5 -6,5 lat
16.50 - 17.35 kontynuacja
17.40 - 18.25 kontynuacja
18.30 - 19.35 65 min. kontynuacja

Zumba 40 min.
instruktor - Klaudia Kocot
16.40 - 17.20 - 4 - 6 lat
17.25 - 18.05 - 4 - 6 lat
18.10 - 18.50 - 4 - 6 lat

Aerodance 50+ 1.30 min.
instruktor - Jacek Rembieliński
19.00 - 20.30 - taniec dorośli



SOBOTA

Karate MKKT Nikobushi 1 godz.
Prowadzący: Robert Kalman
10.00 - 11.00 - grupa rodzinna
11.00 - 12.00 - konsultacje dla uczestników
12.00 - 13.00 - konsultacje dla uczestników

Broadway Musical School
9.30 - 14.30


 
Klub Kultury GOCŁAW - Filia Centrum Promocji Kultury
ul. Abrahama 10, wejście od Bora-Komorowskiego przy basenie Wodnik
tel. 22 277 08 10/12, email:
© 2008 Klub Kultury Gocław
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zaler.pl